Eric is Infi




Directeur






Amsterdam


Manager














Utrecht






Nijmegen










Manager
































































Ik ben van kinds af aan al bezig met computers, en sinds mijn middelbare schooltijd ook met programmeren. Het was, toen ik mijn diploma behaalde, dan ook meteen duidelijk welke vervolgopleiding ik wilde doen: scheikunde! 😉
Nu, een poos later ben ik via een omscholingstraject bij Infi aangekomen om me dan toch te ontwikkelen tot te de programmeur die ik altijd al had moeten zijn.
Het is best eng om zomaar in het diepe te springen in een nieuwe carrière. Bij Infi krijg ik volop de kans om ervaren professionals hun werk te zien doen, en volwaardig mee te draaien met de rest van het team. En ik heb ook nog de kans heb gekregen om te doen wat ieder mens wil: van mijn hobby mijn werk maken!
Meer over mij weten, of horen hoe het mij sinds mijn omscholingstraject is vergaan? eric@infi.nl
Een afspraak maken bij ons op kantoor of wil je even iemand spreken? Stuur ons een mail of bel met Jolanda.