Mijn eerste ervaringen met een computer gaan terug naar de tijd van MS-DOS, maar met Windows 3.11 ging er een wereld voor me open. Met de boeken van Addo Stuur leerde ik alle geheimen van Paint kennen en al mijn schoolverslagen hadden uiteraard WordArt op de titelpagina. Toen we na veel zeuren een NES kregen, was ik meteen verkocht, vooral door games als Mario en The Legend of Zelda. Die magische ervaringen geef ik nu graag door aan mijn kinderen. Ik ben alleen nooit echt een fan van hardware geweest; je kunt mij beter niet in de buurt van een printer laten.

Na de middelbare school wilde ik me niet vastleggen en ging ik kunstmatige intelligentie studeren – in Utrecht een heel brede studie waar naast informatica ook filosofie, psychologie en taalkunde een hoofdrol spelen.

Na een uitstapje naar een software-start-up in de logistiek, keerde ik terug naar mijn alma mater als manusje-van-alles. Als gevolg van een intensieve samenwerking aan een project, ging ik opeens heel specifiek werken aan een PhD-onderzoek over variatie in het gebruik van de voltooid tegenwoordige tijd in West-Europese talen. Omdat ik tijdens dat onderzoek merkte dat ik meer interesse had in programmeren dan in academisch schrijven, belandde ik toch weer in de IT-industrie. Bij Yoast, bekend om de meest gedownloade plugin voor WordPress, kon ik aan de slag als leidinggevende van een groep ontwikkelaars met een taalkundige achtergrond. Met de komst van LLM’s vonden we onszelf daar opnieuw uit als AI-team. Nu bij Infi wil ik weer de breedte in: door te werken voor verschillende klanten in verschillende domeinen, wil ik meer zien van de wondere wereld van softwareontwikkeling.

Buiten het werk doe ik veel aan dammen: een mooie denksport die veel meer diepgang heeft dan de platte schijven doen vermoeden. Verder lees ik graag en hardloop ik ook (maar niet tegelijk).

Een afspraak maken bij ons op kantoor of wil je even iemand spreken? Stuur ons een mail of geef een belletje.